اخبار وب سایت

برند خیریه خود را به دارایی تبدیل کنید
حمایتی
برند خیریه خود را به دارایی تبدیل کنید

در جهان پر از هیاهوی بازاریابی خیریه ها، بسیاری از سازمان های خیریه مأموریت، اهداف و خدمات مشابهی دارند. به علت وجود و تمرکز مشابه مؤسسات خیریه دیگر، که به عنوان رقیب (ارائه دهندگان جایگزین) شناخته می شوند، برند غالباً می تواند بزرگ ترین تفاوت و تنها شانسِ ایستادن در این بازار رقابتی باشد.

 

البته برند فقط به معنای یک لوگو نیست، بلکه برند شامل شهرت، میراث، رفتار و فرهنگ سازمانی و موضوعات بسیار دیگری است؛ که این فهرست می تواند به همین ترتیب ادامه پیدا کند.

 

توزیع 2 هزار بسته غذایی
حمایتی
توزیع 2 هزار بسته غذایی

توزیع 2 هزار بسته غذایی توسط موسسه خیریه باران رحمت الهی، به لطف خداوند مهربان و همت خیرین و نیکوکاران حامی موسسه

این روند برای خانواده های نیازمند تا آخر شهریور طی مراحلی دیگری نیز ادامه و توزیع انجام خواهد شد


کمک هزینه جهیزیه نو عروس
حمایتی
کمک هزینه جهیزیه نو عروس

 جهیزیه نو عروس

  بسمه تعالی

  موسسه خیریه باران رحمت الهی با استعانت از هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت , حضرت امام رضا (ع) و با کمک و همکاری شما حامیان و مردم عزیز و مهربان  جهیزیّه و کمک هزینه تهیه جهیزیه را برای تعدادی نوعروس تهیه کرد .

https://www.aparat.com/v/Gfzjo/


 

توزیع فرش برای نیازمندان واجد شرایط
حمایتی
توزیع فرش برای نیازمندان واجد شرایط

 موسسه خیریه باران رحمت الهی

از آغاز امسال 100تخته فرش از سوی موسسه به نیازمندان اهدا شد.

 موسسه خیریه باران رحمت الهی به لطف و عنایت خداوند منان و شما خیرین انسان دوست در حال توزیع فرش و کمک رسانی به قشر ضعیف و واجد شرایط می باشد .

 

خوشحال خواهیم شد شما خیرین گرامی نیز در این امر خدا پسندانه با ما سهیم باشیم .


پویش برکت
حمایتی
پویش برکت

پویش برکت

در این روزهای سخت که کرونا امان بسیاری از هموطنانمون را بریده ، بسیاری دیگر در شمال کشور سالهاست با بدیهی ترین مشکلات معیشتی برای خانواده هاشان روبرو هستند و این یعنی ، از تامین اولین قوت غالب زندگی یعنینانوآب سالمناتوان هستند .

جدا از اینکه هنوز در بسیاری موارد ، مردم محروم استان درگیر محرومیت های شدید هستند و گاه برای نخستین نیازهای اولیه درگیر چالش های عجیب می شوند، اما بحران آب و نان را می توان پایه ی نیازهای آنها دانست.

در کنار این مهم  برنج نیز از غذاهای اصلی مردم ایران است و هر کیسه آن تغذیه ی یک خانواده چهار نفره را به مدت یک ماه تامین می‌کند

حمایت از کودکان بد سرپرست وبی سرپرست
حمایتی
حمایت از کودکان بد سرپرست وبی سرپرست

یکی دیگر از معضلات و دشواریهای جامعه ما مسئله کودکان بی سرپرست وبدسرپرست است .کودکان بی گناهی که در وضعیت خاص خانواده ی خود را از دست می‌دهند و به اجبار بی سرپرست می شوند.


https://www.aparat.comm//v/9anxe?playlist=702065/