یلدا و مهربانی

یلدا-و-مهربانی
  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
  • حمایتی

یلدا و مهربانی


با کمی مطالعه درباره تاریخچه این جشن باستانی می‌توان به این مطلب پی‌برد که شب یلدا و مهربانی پیوندی ناگسستنی دارند. این شب زمانی برای جمع شدن خانواده‌ها کنار یکدیگر است تا قدر عزیزمان را بدانیم، با آن‌ها وقت بگذرانیم و تنهایی را با همین کنار هم بودن‌ها از بین ببریم.

برای اطلاعات بیستر به سایت زیر مراجعهhttps://www.aparat.com//v/FKJaO/

اما گردش زمانه است و اتفاقات تلخی که کنترل آن‌ها از توان ما خارج. از خانواده‌ای که روزی در اتاقی گرم با شادی انار می‌خوردند و حافظ می‌خواندند اکنون تنها کودکی مانده که با خاطره شادی‌های گذشته کنار خانواده‌اش کنار پنجره ای سرد منتظر معجزه‌ای است تا دوباره بخندد. شاید منتظر آغوشی گرم تا هر چقدر هم کم، دوباره آن حس امنیت را بچشد. تا باز هم حس کند کسی هست تا یلدا را با حضورش کوتاه کند.

یلدا فقط به این معنی نیست که تنها خانواده خود را شاد کنیم. یلدا پایان تنهایی‌هاست، شبی که هیچ‌کس نباید بدون هم‌صحبت و هم‌نشین بماند. ما مردم ایران همه یک خانواده بزرگ هستیم. خانواده‌ای خون‌گرم و هم‌دل که همیشه در سختی‌ها کنار هم بوده‌ایم و همیشه با شادی هم خوشحال شدیم. باور کنید بسیار راحت است روشن کردن چشمانی بی نور که پشتوانه زندگیشان را از دست داده اند و منتظر دستی گرم هستند که لحظه ای بر سرشان کشیده شود. بیایید در شب‌های بلند سال حامی نیازمندان باشیم.


به نکات زیر توجه داشته باشید
  • حداکثر در یک بند نظر خود را وارد کنید و از عبارات طولانی پرهیز کنید.
  • نظر شما بعد از تایید مدیریت در صفحه قابل مشاهده است.
Loading...