کمک هزینه درمان بیماری های خاص

خدمات درمان
کمک هزینه درمان بیماری های خاص

کمک به بیماران خاص با موسسه خیریه باران رحمت الهی در حمایت از بیماران خاص سهیم باشید کمک های شما خیرین انسان دوست گرامی از طریق شماره حساب موسسه کمک به بیماری های خاص نقدی مالی و آنلاین قابل واریز خواهد بود. طبق آخرین آمارهای رسمی، بیشتر از پنجاه هزار نفر بزرگسال و کودک دارای بیماری هاص خاص در کشور زندگی میکنند که بیش از نیمی از این تعداد، در مناطق محروم هستند و حتی دسترسی آسانی به مراکز درمانی عمومی هم ندارند. این دسته از بیماران که اغلب از مریضی های نادری مثل ms، تالاسمی، هموفیلی و... رنج میبرند، علاوه بر بار عاطفی و روانی که به خانواده خود وارد میکنند، هزینه های بسیار سنگینی را نیز بر خانواده های خود تحمیل میکنند.

100,000,000 مورد نیاز (ریال)
0 جمع آوری (ریال)
0% پیشرفت
-138 روزمانده
پایان یافته

کمک به بیماران خاص

با موسسه خیریه باران رحمت الهی در حمایت از بیماران خاص سهیم باشید کمک های شما خیرین انسان دوست گرامی از طریق شماره حساب موسسه کمک به بیماری های خاص نقدی مالی و آنلاین قابل واریز خواهد بود. طبق آخرین آمارهای رسمی، بیشتر از پنجاه هزار نفر بزرگسال و کودک دارای بیماری هاص خاص در کشور زندگی میکنند که بیش از نیمی از این تعداد، در مناطق محروم هستند و حتی دسترسی آسانی به مراکز درمانی عمومی هم ندارند. این دسته از بیماران که اغلب از مریضی های نادری مثل ms، تالاسمی، هموفیلی و... رنج میبرند، علاوه بر بار عاطفی و روانی که به خانواده خود وارد میکنند، هزینه های بسیار سنگینی را نیز بر خانواده های خود تحمیل میکنند. متاسفانه بسیاری از این قبیل خانواده ها، با مشکلات اساسی برای تامین هزینه های هنگفت مراقبتی و درمانی روبرو هستند و چشم به راه طرح های کمک به بیماران خاص موسسات، سازمانها و بنیادهای خیریه هستند.

باران رحمت الهی با کمک خیّرین عزیز و همچنین حمایت های مالی از طرف سازمانهای دولتی مربوطه، انواع طرح های خیریه کمک به بیماران خاص را آغاز نموده و گزارش فعالیت های خود در زمینه حمایت از بیماران خاص را بصورت منظم در وبسایت خود به عموم مردم ارائه میدهد. چنانچه قصد دارید در این امور انسان دوستانه شرکت کنید و با کمک مالی به بیماران خاص بذر امید به زندگی را در دل ایشان بکارید ، میتوانید به شماره حساب حمایت از بیماران خاص دسترسی داشته باشید. شما حامیان گرامی در هر وسع و توان مالی ای که هستید با کمک به بیماران خاص، در طرح های حمایتی دارویی، رفاهی و عمرانی برای بیماران صعب العلاج سهیم خواهید شد و نقشی موثر در حمایت از بیماران خاص بی بضاعت خوهید داشت.

به نکات زیر توجه داشته باشید
  • حداکثر در یک بند نظر خود را وارد کنید و از عبارات طولانی پرهیز کنید.
  • نظر شما بعد از تایید مدیریت در صفحه قابل مشاهده است.
Loading...